MENU
1) У сучасного персонального комп’ютера в десять разів більше потужності, ніж свого часу було потрібно, щоб запустити і посадити людину на Місяць.
 
2) Обсягу CD-диска вистачає на 72 хвилини звучання музики. Саме таку тривалість має дев’ята симфонія Бетховена, на яку орієнтувалися творці нового продукту.
 
3) Нам достатньо долі секунди, щоби оцінити якість сайту, на який ми зайшли.
 
4) Китайським геймерам заборонено грати в ігри, які пропагують вбивства, – наприклад, в «GTA» або «Postal». Не шанують в Піднебесній і хакерів: їм загрожують серйозні тюремні терміни, а в 1998 році парочка зломщиків навіть була засуджена до вищої міри покарання.
 
5) Хакерів, звичайно, не варто захищати – злочинці інформаційного простору. Але також не забуваймо про себе коханих. Деякі акаунти, електронні адреси та інші особисті сторінки інтернет-простору так і просяться, щоб їх зламали! Найпопулярнішими паролями вважаються цифри в зростаючому або спадаючому порядку, а також дата, місяць і рік народження. Багато користувачів настільки безтурботні, що навіть вводять у вікнах «логін» і «пароль» один і той же набір символів.
 
6) Якщо ви часто й подовгу сидите за комп’ютером, то моргаєте не менше семи разів на хвилину. Так наші очі намагаються попереджати синдром «офісного зору».
 
7) На офіційну електронну пошту Білла Гейтса щодня приходять мільйони листів. Чи треба говорити, що переважна більшість з них залишається без відповіді?
 
8) Про те, чи зможе комп’ютер наздогнати і перегнати нас за здібностями, ведеться чимало суперечок. Але «людиною року» його вже визнавали: у 1982 році це зробили працівники журналу "Time”.
 
9) Люди, що бояться комп’ютерів і всього, що з ними пов’язано, називаються кіберофобами.
 
10) 2/3 американців просиджують в Інтернеті щонайменше три години на день. Гадаємо, наші співвітчизники не набагато менше …
Послуги, пов’язані з комп’ютерами, вважаються дуже прибутковим бізнесом. Принаймні, троє з шести багачів "збили” свої статки на сфері IT.
 
11) Свято сисадміна відзначають у багатьох країнах. Але тільки в Штатах він носить назву «День подяки системному адміністраторові».
 
12) Всупереч поширеній думці, комп’ютери найчастіше ламаються не від проблем в електричній мережі і не від шкідливих вірусів. Вони повинні «сказати спасибі» своїм господарям,які проливають на клавіатуру чай, каву, газовану воду та інші напої.
 
13) Якщо прийняти всі email-повідомлення, передані в світі, за 100%, то 94% з них припадає на спам.
 
14) Перший електронний лист відправив у 1971 році Рей Томлінсон – автор програми для обміну повідомленнями між комп’ютерами. Він же запропонував використовувати значок @ для розділення імені користувача і комп’ютера.
 
15) Творці пошуковика Google хотіли назвати своє дітище Googol (10 у сотому ступені – саме стільки сторінок вони збиралися проіндексувати), але домен з такою назвою був вже зайнятий.
 
16) Перший матричний принтер був розроблений в 1964 році. Він використовувався в годиниках марки «Сейко» для постійної роздруківки точного часу.
 
17) Інтернет і комп’ютерні ігри вважаються самою нищівною загрозою працездатності співробітників. Яку кількість часу працівники середньостатистичного американського офісу сидять у Мережі, поки невідомо, а от за комп’ютерними іграми вони проводять близько півмільярда годин на рік.
 
18) Знамениту комбінацію – програму «на три пальці» – Ctrl-Alt-Del – створив і впровадив один із розробників IBM PC Девід Бредлі.
 
19) Перші персональні комп’ютери мали дуже обмежений обсяг пам’яті – всього близько 16 кілобайт.
 
20) Комп’ютерник – таки не жіноча професія. У найбільшій світовій IT-корпорації – Microsoft – працюють 75% чоловіків і лише 25% жінок.


Однажды утром многие люди по всему миру получили электронные письма с заголовком «Я люблю тебя», причём письма приходили с адресов друзей и коллег. За любовным признанием скрывался компьютерный вирус, который нанес ущерб мировой экономике в 10 миллиардов евро. Вирус «I Love You» (именно так он назывался) был занесен в Книгу Рекордов Гиннесса как самый разрушительный компьютерный вирус в мире. Он поразил более 3 миллионов компьютеров на планете, став ещё и самым дорогим за всю историю.

В Microsoft работает общей сложностью 72 тысячи сотрудников (75% мужчин, 25% женщин), годовой оборот компании только от сетевых проектов составляет 44 миллиарда долларов.

Первый в мире компьютерный вирус вышел в 1982 году и предназначался для поражения систем от Apple.

В том же 1982 году был зарегистрирован символ «Смайлик», применили его в процессе общения для выражения улыбки.

Наверняка вам приходилось вводить сложную капчу системы reCAPTCHA где представляется 2 слова. Правильный ответ формируется из большинства ответов пользователей. Поэтому иногда она срабатывает, даже если символы введены не верно.

Разработчик игр GameStation решил проверить, читают ли пользовательское соглашение люди при установке его продуктов и для этого внес в него пункт «Вы отдаете свою душу магазину». Несколько тысяч пользователей этого даже не заметили.

Символом ОС Linux является пингвин, потому что в детстве разработчика этой системы в зоопарке укусило именно это животное.

Невозможно создать папку на компьютере с именем con, так как такое обозначение придумано для устройств ввода и вывода (попробуйте).

Только в России и некоторых странах бывшего СССР символ @ называют собакой. Иностранцы называют его улиткой или обезьянкой.

В Швейцарии установлен один из дата-центров с множеством серверов, который подогревает воду в небольшом озере.

Компьютер, созданный в 1981 году, обладал весом в 12 килограмм. При этом, размер экрана монитора был всего 5 дюймов (как сейчас на сотовых телефонах).

Невозможно найти свободные домены из трёх букв во всех старых доменных зонах.

По статистике, большинство компьютеров используются только на половину своей мощности.

Самая распространенная причина поломки компьютеров – это пролитая жидкость на клавиатуру. Второе место занимают проблемы с перебоями электричества.

На даному сайті використовувались власні розробки автора та різні матеріали з Інтернету

uCoz