MENU
Режим використання комп'ютера

  дітям 6-річного віку працювати 10-12 хвилин;
   7-8-річного — 15 хвилин;
   9-10-річного — до 20 хвилин, не більше 4-х разів на тиждень.
       Добре розуміючи, наскільки важко у сучасних умовах додержуватись таких норм, зважимо на те, що за цими нормами стоять серйозні дослідження, і такої ж думки додержуються і фахівці в інших країнах, зокрема, в Канаді.
   Є над чим подумати, шановні, батьки. Ми не зупинимо прогрес. Ми приречені на широке використання комп'ютерних технологій. Оволодіння культурою їх використання допоможе нам не тільки одержати користь та насолоду від перебування у просторі інформаційних технологій, а й зберегти своє здоров'я і здоров'я наших дітей!

Чи можуть діти стати інтернет-залежними?

       Інтернет - чудовий інструмент для молоді; особливо для тих, хто відчуває труднощі у спілкуванні з ровесниками. Діти, які легко освоюють комп'ютер, можуть виділитися на тлі інших в інтернеті, тому що ні зовнішність, ні фізичні дані тут не мають ніякого значення, і підлітки легко підвищують свою самооцінку. Однак, надмірне використання комп'ютера може призвести до ще більшої ізоляції сором'язливихдітей. Або відвернути від інших важливих занять, таких як домашні завдання, спорт, сон або спілкування з однолітками. Батьки та вчителі часто не усвідомлюють цієї проблеми до тих пір, поки вона не стає дуже серйозною. Це пов'язано з тим, що легко приховати багатогодинне сидіння в інтернеті. До того ж факт наявності такої хвороби, як інтернет-залежність, не є широко визнаним. Встановіть правила використання домашнього комп'ютера і намагайтеся досягти розумного балансу між перебуванням в інтернеті і фізичним навантаженням підлітка. Досягніть того, щоб комп'ютер знаходився в загальній кімнаті, а не в кімнаті дитини. Зрештою запитайте себе: чи не перебуваю я сам в інтернеті годинами? Якщо так, то дитина, швидше за все, бере з вас приклад.
 
Що повинні знати діти про комп'ютерні віруси?

   
  Вірус - це шкідлива програма, яка заражає файли, а потім робить власні копії. Чим би не займалися діти в інтернеті, а зробити комп'ютер вразливим для вірусів можна майже завжди. Найпопулярніший засіб поширення вірусів - електронна пошта, а також програєш для обміну файлами і системи миттєвих, і повідомлень.
     Переконайтеся в тому, що ваші діти усвідомлюють наступне:
• Ніколи не можна відкривати вкладки до електронного повідомлення, надісланого з незнайомої адреси.
• Потрібно налаштувати програму обміну миттєвими повідомленнями, шоб стало неможливим отримувати файли від сторонніх людей.
• Під час використання програм обміну ніколи не завантажуйте файли, імена яких закінчуються на Ехе.
• Перед тим, як завантажити якусь програму, необхідно, щоб її перевірили батьки.

    Для надійного захисту комп'ютера потрібно завжди запускати оновлені версії брандмауера та антивірусного забезпечення, а також періодично перевіряти комп'ютер на наявність шпигунів або інших небажаних програм і негайно видаляти їх.

На даному сайті використовувались власні розробки автора та різні матеріали з Інтернету

uCoz